Vyhledat
  • Bicykly.cz

Do Rakouska na otočku

Pátek

Tak jsme v pátek odpoledne naložili Bianchi silničky do káry a vyjeli do Rakous. Virů jsme se nebáli, chlastu jsme si vezli dost!

Plán byl jasný, dojet v pátek večer, trochu se opít a pokusit se v sobotu vstát s čistou hlavou.


Sobota

Dali jsme si lehké stoupání, aby jsme nebyli úplně mrtví a měli sílu fotit. Bianchi Intenso na archivních loukotích Spinergy a Bianchi Sprint budily u kolemjedoucích cyklistů celkem povyk. Na vrcholu hory (malé hory) jsme dali kafe, pivko a hnali to z kopce dolů, při ukrutné zimě. Samozřejmě jsme si nebrali žádné bundičky ani návleky, protože jsme vyjížděli za krásného počasí.

Po vyjížďce sedáme do auta a jedeme do Hallstattu na pořádnou véču. Wiener schnitzel velký jako rogalo musel být a už jsme se těšili na další den.


Neděle

Bohužel vstáváme do dešťového počasí a uvažujeme, že to zabalíme a vrátíme se do ČR, kde bychom ještě pošvihali v Beskydech. Během pár kilometrů v autě se počasí trhá. My přistavujeme auto k cestě, vystrkujeme bílé zadky na projíždějící auta a převlíkáme se do cyklistického. Dáváme ještě pohodovou jízdu, bez kopců, k jezeru Wolfgangsee, trochu fotíme a pak už se vracíme zpět do ČR.

Přijíždíme ve večerních hodinách s vyřvanými hlasivkami, protože playlist na cestu zpátky byl nabitý samými hity a u toho prostě musíš křičet, co to dá!21 zobrazení0 komentář

+420773594957

©2018 by www.bicykly.cz. Proudly created with Wix.com